O nas

Firma istnieje od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą okien drewnianych i PCV, ślusarki aluminiowej, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych renomowanych producentów. Naszym klientom zapewniamy montaż (do nowo budowanych budynków polecamy ciepły montaż) przez autoryzowanych montażystów, co powoduje wydłużenie gwarancji. W ofercie posiadamy również parapety wewnętrzne z konglomeratu oraz marmuru syntetycznego, parapety zewnętrzne stalowe i aluminiowe, bramy garażowe Wiśniowski oraz automatykę do bram garażowych firmy Somfy.

Jako dodatek do okien proponujemy roletki materiałowe, żaluzje, plisy oraz moskitiery ramkowe okienne i moskitiery drzwiowe. W ofercie posiadamy panele podłogowe, Finishparkiet i Finishdeskę.

Atutem naszej firmy jest duży magazyn, dzięki czemu mamy możliwość przetrzymania towaru klienta do chwili gdy jest przygotowany do montażu.

W ciągu 20 lat istnienia zrealizowaliśmy tysiące mniejszych i większych inwestycji klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w Siedlcach i na terenie województwa mazowieckiego.

ekspozycja spacer wirtualny